Teambuilding na dvou kolechV Adamově jsme nedávno využili příležitosti, kterou nabízí nádherné okolí Moravského krasu, pro nejnovější teambuildingovou akci.


Velkolepé scenérie turisticky atraktivních míst a skvělé počasí se stali perfektní kulisou pro strávení pracovního času mimo kancelář, lepší vzájmené poznání a prohloubení spolupráce jiným trošku jiným způsobem.


21 účastníků bylo rozděleno do 5 týmů a vydali se na 47,1 km dlouho jízdu, plnou týmových úkolů, které museli cestou splnit, včetně kvízů, závodu do vrcholu, jízdy zručnosti, jízdy po pumptracku a soutěže o nejlepší týmové selfie. Naštěstí jsme s sebou měli podpůrný vůz s občerstvením, abychom všechny udrželi v co nejlepší kondici. A co víc, Eden zajistil elektrokola, aby se mohli zapojit i ti z nás, kteří na delší vzdálenosti nejsou zvyklí.


Začátek v Adamově, oběd v Jedovnicích a zakončení celého dne na koupališti ve Spešově, kde se podávala zasloužená večeře.


Navzdory boalvým nohám byla zpětná vazba od všech zůčastněných velice pozitivní a tak se již těšíme na další akci tohoto typu.