Charity Breakfast Post

Updated: Aug 19, 2020Cieszymy się śniadaniem w Edenie i regularnie współpracujemy z lokalnymi organizacjami charytatywnymi. Dziś połączyliśmy oba!


To było nasze pierwsze „Śniadanie dla Dobroczynności” kupując 150 specjalnych ciast od Blansko, regionalnej organizacji charytatywnej działającej w naszej gminie. Będzie to regularne, comiesięczne śniadanie dla wszystkich naszych współpracowników.


W tym miesiącu dochód trafi do Domu Azylu dla Matek z Dziećmi w Blansku. Robią świetną robotę, zapewniając zakwaterowanie, wsparcie i pomoc bezdomnym matkom w kryzysie. Doświadczeni specjaliści pomagają im przezwyciężyć problemy, z którymi się borykają, dzięki czemu mogą stworzyć harmonijne i stabilne środowisko dla swoich dzieci.


Co więcej, jest to doświadczenie edukacyjne dla nas wszystkich - zaangażowane organizacje charytatywne biorą w nim udział, aby opowiedzieć nam więcej o swojej działalności, dzięki czemu mamy lepszy wgląd w pracę, którą wykonują.


Jesteśmy dumni, że jesteśmy pierwszą lokalną firmą, która zainicjowała ten pomysł i mamy nadzieję, że pojawi się więcej. W końcu każdy potrzebuje dobrego śniadania!