Snídaně pro charitu

Updated: Aug 19, 2020V Edenu milujeme snídaně, stejně tak jako pravidelnou spolupráci s místní Charitou. Dnes jsme zkombinovali obojí.


Pro naši první “Snídani pro Charitu” jsme koupili 150 speciálních koláčů od Oblastní Charity Blansko. Tyto snídaně pro všechny naše kolegy se stanou pravidelnou záležitostí, kterou budeme opakovat každý měsíc. Výtěžek ze snídaně použije Charita každý měsíc na podporu některého ze zařízení a služeb, které spravuje.


Tento měsíc jsme snídaní podpořili Azylový dům pro matky s dětmi v Blansku. Prvním zařízením, kterému Snídaně pro Charitu pomůžou je Azylový dům pro matky s dětmi Blansko. Azylový dům poskytuje ubytování, podporu a odbornou pomoc matkám či ženám s dětmi, které se ocitly v krizi a bez domova. Odborní pracovníci je učí samostatně řešit každodenní problémy, aby dokázaly svým dětem vytvořit harmonický a stabilní domov.


A co více, snídaně jsou pro nás také příležitostí ke vzdělávání – díky podpoře z Charity máme příležitost se vždy dozvědět více o konkrétním zařízení či službě, kterou aktuálně snídaní podpoříme.


Jsme hrdi na to, že naše společnost byla iniciátorem tohoto lokálního projektu a věříme, že další společnosti nás budou následovat, abychom společně ještě více podpořili dobrou věc. Konec konců, každý potřebuje dobrou snídani!